• Wpisów:966
 • Średnio co: 4 dni
 • Ostatni wpis:7 lata temu, 14:54
 • Licznik odwiedzin:105 722 / 4552 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
http://googleblog.blogspot.com/2008/02/about-unity-bandwidth-consortium.html

Kolejny argument dla miłośników teorii spiskowych. Google przejmuje Internet!
 

 
 • awatar tonique: Racja - fajna inicjatywa. Zreszta niedlugo wrzuce tam jeden event, ktory organizuje. Chyba ostatni w Szczecinie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Szukam dobrego notebooka do pracy do 3k. Czy ktoś mógłby polecić mi coś porządnego?
 • awatar malcom: Ja sobie musze wymienic mojego poczciwego asuska z p4 na cos 2+ rdzeniowego ;p Coby sie fajnie/wydajnie pracowalo ;)
 • awatar sabon: HP Pavilion Entertainment PC. Ja mam akurat 17", bo jest to mój podstawowy komputer, na którym też pracuję. Są też piętnastki. Konfiguracja bardzo dobra, wystarczająca do pracy, jak i do czegokolwiek innego. Na razie nie miałem żadnego problemu z tym, że sprzęt z czymś by sobie nie poradził.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Zgolić tygodniowy zarost elektryczną maszynką z 1974 roku - bezcenne przeżycie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=973&w=75776576&v=2&s=0

Dobry przykład na to, że nie można wszystkim dogodzić, jeśli idzie o interfejs użytkownika.
 

 
http://www.goldenline.pl/goldenfinger/info

Wygląda na to, że stracą na tym firmy HR. I dobrze.
 • awatar Gość: Też mam tam konto... :P ...a co jest nie tak z firmami HR ?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4914165.html

"W dwudziestce najseksowniejszych mężczyzn znaleźli się między innymi Adam Małysz, a wśród kobiet - Jolanta Szczypińska i Beata Sawicka."

Głupi ranking. Jak się daje do wyboru Szczypińską, Sawicką i Małysza, to wiadomo, że ktoś ich wybierze. Dwie wymienione wyżej panie zamykają pierwszą dwudziestkę (po 0.2%) - to chyba niezbyt wielki powód do chwały?
 • awatar Gość: Bardziej mnie zastanawia miejsce 5 wśród mężczyzn i 12 wśród kobiet... Oni to raczej powinni się znaleźć w kategorii 'najlepsi statyści'
 • awatar Gość: Doć Sawicka to międzynarodowy symbol seksu! Ta pamiętna szopka ze łzami w oczach, ta dramaturgia 'trzymajcie mnie bo mdleję'... Zasłużone miejsce. Gdyby w tym rankingu wzięli pod uwagę Sobecką, która nie uprawiając seksu urodziła dzieci... (niepokalane poczęcie?) Konkurencja musiałaby się schować.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
 • awatar Tomasz Wójcikowski: Powód - najpierw dostałem konto GMaila, a potem dostałem się do o2.
 • awatar Tomasz Wójcikowski: Gniewomir - dlaczego komiczne?
 • awatar she: Przyglądałam się ostatnio poczcie na o2. Interfejs jest rzeczywiście bardzo przyjazny, ale jak dla mnie 10 GB to za mało - nie używam programów pocztowych. Nie mniej to miła wiadomość :--)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Nowa szata Dziennika Internautów:
http://di.com.pl
Trochę za jasna, a menu jak z Naszej Klasy :
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Dzień w pracy zacząłem od odkurzenia biura :)
 

 
Gra na której straciłem 2 lata życia, i dwie sesje :) adom.de
 

 
Jasne Kuba, żeby tylko jeszcze wszystko inne działało jak trzeba, to wszyscy siedzieliby Ubuntu. Trust me, I've been there.
A zresztą, polecam każdemu - nie tylko Izie, głębokie i porażające doświadczenie instalowania drzewa zależności pakietów i zmaganie się z różnymi wersjami tych samych bibliotek. A na koniec i tak nic nie działa tak nieprzyzwoicie bez problemów jak na tym paskudnym Windowsie.
 • awatar mata hari: Tomek Iza ma już to za sobą. Przebywanie z Kuba grozi chorobą uniksową. Zresztą aktualizacje nie są jakąś "udręką", chociaż nie zaprzeczam, że pod WIN wygodnie się pracuje. W sumie wszystko to kwestia przyzwyczajenia. U Kuby nawet 8-latek potrafi sobie zainstalować na Ubuntu to co mu trzeba:P
 • awatar Dryo: yy, jakie problemy z zależnościami i pakietami? Na Ubuntu się nie znam, ale na FreeBSD porty załatwiają sprawę zależności. Jedyna wada to porzeba "odrobiny" czasu :P Natomiast jeżeli chodzi o problemy z wersjami, to do tej pory najgorsze miałem z bibliotekami do VC++ i różnych programów. Całe szczęście to było za czasów Win98. Z czystym sumieniem przyznam, że teraz jest o wiele lepiej.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych

 

 
Ja bym jednak zniósł limity na ilość znaków we wpisie, ale nie w komentarzach. Niektórych to ogranicza i muszą rozdzielać notki na dwie albo i więcej co się potem źle czyta, bo od dołu do góry.
 

 
http://www.polityka.pl/polityka/index.jsp?place=Lead84&;news_cat_id=1583&news_id=242733&layout=18&forum_id=13291&fpage=Threads&page=text

Jeszcze jeden powód dla którego uważam Wprost za marny szmatławiec.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›