• Wpisów:966
 • Średnio co: 5 dni
 • Ostatni wpis:8 lata temu, 14:54
 • Licznik odwiedzin:108 638 / 4881 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
www.wypasprzegladarka.pl/ runda druga

"Pierwsza przeglądarka przygotowana specjalnie dla kobiet"
 • awatar cam website: mnie bardziej dziwi ze strona ieaddons.pl nie jest zbiorem dodatków w zasadzie niczym nie jest
 • awatar Superkotek & Minions: Jakoś mnie takie segregowanie produktów na te "dla mężczyzn" i te "dla kobiet" strasznie drażni. Ubrania, kosmetyki (nie wszystkie) - tu podział rozumiem, ale przeglądarka? I jeszcze oczywiście na różowo -_-"
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
http://www.wypasprzegladarka.pl/

"Nie znosisz nudy? Rozerwij się używając wtyczek!"

Dobre rady zawsze w cenie :)
 • awatar muzyka: no to teraz przesiadam sie na IE8! ah te plaginy ahhh
 • awatar RNN: Niestety bądź stety zapraszam Cię do zabawy: http://belfer.pinger.pl/m/2666270
 • awatar mru: wypas :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Over the next few weeks, Microsoft will begin offering a “Web browser choice screen” to Internet Explorer users in Europe, as required by the European Commission. Internal testing of the choice screen is underway now. We’ll begin a limited roll-out externally next week, and expect that a full scale roll-out will begin around March 1, a couple of weeks ahead of schedule. If you are an Internet Explorer user in Europe, here is what to expect."

http://microsoftontheissues.com/cs/blogs/mscorp/archive/2010/02/19/the-browser-choice-screen-for-europe-what-to-expect-when-to-expect-it.aspx
 • awatar Krzysiek: Nie wiem nad czym tu dyskutować. Microsoft robi soft taki jaki chce, jeśli komuś się nie podoba to niech nie kupuje. I tyle.
 • awatar Jakub Stolarski: @Tomasz Wójcikowski: Co do innych systemów... Przynajmniej można odinstalować te niechciane. Chociaż nie wszędzie, więc pewnie tam też przydałoby się jakieś wymuszenie. Zresztą z windowsem to moim zdaniem to trochę przegięcie. Wystarczyłoby, aby była możliwość "odinstalowania". Microsoft zrobił by piękny deinstalator usuwający skróty z pulpitu, menu start i panelu dodaj/usuń (czy jak to się teraz nazywa), przerzucił katalog "Internet Explorer" do jakiś ukrytych plików i wszyscy byli by zadowoleni...
 • awatar Tomasz Wójcikowski: @Krzysiek: no jest to dziwne zagranie, bo dlaczego nie nakazać tego samego producentom innych systemów operacyjnych. I dlaczego ograniczyć się do przeglądarek? A odtwarzacze muzyczne, programy graficzne, aplikacje biurowe, komunikatory, gry? Dużo jest tutaj kontrowersji.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Jedyne $9.98!

"It's the home pregnancy test that is always positive! Ladies, now you can find out if you've found Mr. Right with this hilarious prank! Will he stick with you if he thinks things will get complicated? This outrageous prank will have your guy sweating! Or sleep with your married boss and watch him squirm (Maybe you'll get a raise!) The laughs are endless!"
 

 
http://wtfjs.com/

NaN === 'number' // true
Infinity === 1/0 // true
0.1 + 0.2 === 0.3 // false
 • awatar Jakub Stolarski: @Tomasz Wójcikowski: To jak typeof to jak najbardziej sensowne. NaN to taka wartość numeryczna, która określa niezdefiniowaną matematycznie wartość. Np. 0/0. Więc jak najbardziej może mieć typ/klasę liczby. Nawet powinno. Wynikiem 0/0 powinien być byt tego samego typu. W pythonie i pewnie innych językach też tak jest: >>> type(float('nan')) <type 'float'>
 • awatar Tomasz Wójcikowski: @Jakub Stolarski: tam powinno być: typeof NaN === 'number'
 • awatar Jakub Stolarski: Dziwna sprawa. Chyba Firefox ma jakiś inny JS. NaN === 'number' // false Co do pozostałych: 1/0 powinno wyrzucić moim zdaniem wyjątek. Jest coś takiego w JS ? O 0.1 + 0.2 to akurat JS nie można obwiniać. Kwestia reprezentacji liczb zmiennoprzecinkowych. Kompromis szybkości i dokładności obliczeń na liczbach zmiennoprzecinkowych.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
http://www.quirksmode.org/blog/archives/2010/02/the_iphone_obse.html#more

"The iPhone has become an obsession. If we don’t pay attention, we’ll have a mobile web that only works on the iPhone. And then we’ll have the real mobile web that wasn’t made by us and doesn’t give a shit about web standards and best practices."
 

 
Skórki były już wcześniej, tylko takie toporne i ukryte gdzieś w opcjach.
More changes will follow.
 

 
 • awatar Krzysiek: O, super. A potrafi już ładować strony WWW? ;-)
 • awatar mru: "Don't worry Mac and UNIX fans we haven't forgotten about you" - hura! :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
http://perfectionkills.com/javascript-quiz/

Jak dobrze znasz Javascript?
Quiz tylko dla prawdziwych wyjadaczy :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Krótko: nie warto. Stracone trzy godziny plus 50 złotych. Słabe 3D, przewidywalna fabuła, efekty tylko akceptowalne.
 • awatar Saito | Michał Janiszewski: ja po wyjsciu czułem, że widziałem coś nowego. Nigdy wcześniej nie byłem w IMAX'ie, może dlatego czułem się tak, jak kiedy po raz piewrszy oglądałem Imperium Kontratakuje. Fabuła słaba, szczególnie końcówka filmu. Warto pójśc i wyjść po godzinie :)
 • awatar Paweł Subocz: Na mnie 3d zrobiło duże wrażenie. Ale to był pierwszy film 3d jaki widziałem od ok 20 lat ;) pamiętam jak za małolata w kinie Bałtyk rozdawali czerwono-zielone okularki ;)
 • awatar Tomasz Wójcikowski: @mru: za dwa bilety ofkors :) Efekty były słabe w tym sensie, że miałem wrażenie oglądania kreskówki, a nie filmu z aktorami. Posypanie toffi cukrem pudrem niewiele daje. Niec chodzi o to, żeby być najlepszym i największym (także finansowo), ale żebym mógł wyjść z filmu w przekonaniu, że przeżyłem coś nowego. A to był odgrzewany kotlet udekorowany truskawkami. @superkotek: tak, 3d niby było, a nie było widać. Przed filmem była reklama bajki o jakiś smokach i tam ten efekt naprawdę urywał głowę.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
Bardzo dziękuję księgowej za wcześniejszą wypłatę w tym miesiącu.
 • awatar mru: @Krzysiek: a i owszem ;) http://mru.pinger.pl/m/2501841/a-jakby-ktos-szukal-ksiegowej ...
 • awatar RNN: // "grunt się palił"
 • awatar RNN: A moja zawiodła. A podobno tak pilnie był jej potrzebny do przelania wynagrodzeń ten komputer co go ostatnio miałam nieprzyjemność stawiać na nogi ... tak jej "grunt się" palił. taaaa
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Dyskusje już powinny działać.
 • awatar mru: wcześniej też działały, ale były aktualizowane raz na dobę, około 8:00 rano; myślałem, że to tak specjalnie jakimś cronem zapuszczone żeby oszczędzać server, chociaż teraz wydaje mi się to bez sensu... nvm.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7503029,Tusk_wystartuje_w_wyborach_prezydenckich_.html

Bardzo rozsądnie.
 • awatar Tomasz Wójcikowski: @sabon: nie zauważyłem :) Ale to pewnie prze to, że najpierw w tytule było "Tusk wystartuje w wyborach?" i przy linkowaniu ten znak zapytania zniknął.
 • awatar sabon: A w URLu jest "Tusk_wystartuje_w_wyborach" :)
 • awatar Gość: cwaniak :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
http://www.premier.gov.pl/centrum_prasowe/wydarzenia/id:4042/

"Moi Drodzy! Fakt, że tak wielu z Was zdecydowało się zabrać głos w sprawie ustawy wprowadzającej rejestr stron niedozwolonych to znak, że trzeba się spotkać i porozmawiać na ten temat.


Uważnie śledzę Wasze opinie, komentarze, pytania i wątpliwości. Zdecydowałem, że jeszcze raz przyjrzę się projektowanej ustawie. Intencją mojego rządu jest zapobieganie wykorzystywania Internetu do rozpowszechniania pornografii dziecięcej, oszustw finansowych czy nielegalnych gier hazardowych, a nie ograniczanie wolności w sieci. Spróbujmy to razem pogodzić. W związku z tym zapraszam Was do debaty, która odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Donald Tusk"
 

 
8 sezon 24 godzin już jest!
 

 
Wygląda na to, że inni użytkownicy piętra wreszcie się zorientowali, że to oświetlenia korytarza wystarczy połowa świateł.
Green power win!
 

 
http://blog.getfirebug.com/2010/01/15/firebug-1-5-0/

After more than 6 months of development and 36 alpha and beta releases, the new Firebug is ready. Among the major enhancements:
- Mike Radcliffe’s Inspector. A key feature, now solid as a rock,
- Jan ‘Honza’ Odvarko’s expanded and refined Net panel, with accurate timings,
- Steve Roussey’s reworking of HTML editing and entity support,
- Kevin Decker’s CSS and Style side panel improvements,
- Support for dynamic, graphical breakpoints through out Firebug.
- Tested support for the soon-to-be-released Firefox 3.6