Wpisy użytkownika Tomasz Wójcikowski z dnia 15 lipca 2009

Liczba wpisów: 3

firem
 
osnews.pl/powazna-luka-w-firefoksie-35/

"Błąd dotyczy nowego optymalizatora JavaScript TraceMonkey i polega na nieprawidłowym przetwarzaniu elementów zawierających kod języka HTML doprowadzając do możliwości wykonania dowolnego kodu na maszynie ofiary.

Tymczasowym rozwiązaniem jest wyłączenie optymalizatora poprzez zmianę wartości javascript.options.jit.content typu bool na false w zaawansowanych ustawieniach dostępnych pod adresem about:config."
  • awatar web: dzięks :) widzę że się chyba polubimy.
Pokaż wszystkie (1) ›
 

firem
 
  • awatar muzyka: byłem w kinie, nic specjalnego, momentami nudny, a efekty mimo że fajne nie porywają. Fabuła rozsypana totalnie, brak pomysłu na film. Osobiście polecam Transformers 2, nie powala ale ogólnie film bardziej udany, mimo paru rzeczy do których można by miec zastrzeżenia, i skompresowanej fabuły.akcji pod koniec oraz postaci od kalendarzy - na przyczepkę to film jest wiele bardziej wart pójścia do kina niż nowy terminator
  • awatar Tomasz Wójcikowski: @muzyka: obejrzałem i zgadzam się całkowicie. Bardzo słaby film.
Pokaż wszystkie (2) ›
 

firem
 
polishwords.com.pl/(…)zakupologia-martin-lindstrom…

“Niedawno czytałem wywiad z Lindstromem i fragment tej książki. Kiedy więc znalazłem ją na półce w Empiku nie miałem wątpliwości że jej lektura będzie dla mnie ciekawa. Badania rezonansem magnetycznym przeprowadzone przez Lindstroma ujawniły wiele ciekawych zjawisk związanych z naszymi nawykami zakupowymi. Autor obala kilka konsumenckich mitów za pomocą wyników uzyskanych z tej aparatury używanej zazwyczaj w celach medycznych.”