Wpisy użytkownika Tomasz Wójcikowski z dnia 4 czerwca 2009

Liczba wpisów: 2

firem
 
Tomasz Wójcikowski: Właśnie dzisiaj współpracownicy wpadli na pomysł "restrukturyzacji" naszego biura. Ciekawe o ile procent wzrośnie nasza wydajność po przemeblowaniu :)
  • awatar Jakub Stolarski: Nie wszystko robi się dla wydajności :)
  • awatar mata hari: czasem chodzi np. o bezpieczeństwo kobiety samotnie pracującej w biurze :P
  • awatar Tomasz Wójcikowski: @mata hari: bezpieczeństwo? W czasach kryzysu liczy się tylko ilość i niezawodność wyprodukowanego kodu :)
Pokaż wszystkie (5) ›
 

firem
 
Tomasz Wójcikowski: Pojawiły się zasady współpracy:

"Zasady współpracy

Projekty mogą być realizowane na 3 sposoby:
Full-contact: Dajemy dobry pomysł na serwis i pełen nadzór nad jego realizacją. Kompletujemy i finansujemy zespół tworzący projekt. Nasze udziały w tym projekcie: 50%.
Semi-contact: Dajemy dobry pomysł, a realizuje go zespół już wcześniej współpracujący ze sobą przez co nasz nadzór nad projektem może być mniejszy. Współfinansujemy tworzenie takiego projektu ale granty są o połowę mniejsze niż w wersji full-contact. Nasze udziały w takim projekcie: 25%.
Limited-contact: Macie pomysł i 2 osoby do jego realizacji. My dajemy miejsce i infrastrukturę potrzebną do pracy oraz ogólną pomoc przy realizacji projektu. Nasze udziały w takim projekcie: 0%."

Czyli w przypadku sukcesu danina wynosi 25 lub 50%. Nieźle, nawet jak na pełne wsparcie techniczne.
STARTUP SCHOOL '09 Cytat z http://firem.pinger.pl

http://www.startupschool.pl/ "O co chodzi? Wybieramy 15 dwuosobowych teamów i przez okres wakacji (lipiec, sierpień i wrzesień) pomagamy im stworzyć dobre