Wpisy użytkownika Tomasz Wójcikowski z dnia 25 marca 2009

Liczba wpisów: 2

firem
 
  • awatar Tomasz Wójcikowski: @mru > Web 2.0 >> Web 3.0: dla mnie spamerstwo to twitt'owanie, czyli niewiele znaczące wpisy o życiu prywatnym, albo jak na flakerze powiadamienia na jakich stron się było, albo czy wrzuciło sie jakieś zdjęcia, albo nowy post na blogu (po co mieć dwa blogi w takim razie?).
  • awatar tomaszs: Wiem że to co innego, ale na Royal Pingdom jakiś czas temu był raport, który mówił, że czym więcej blogi mają wpisów tym więcej czytelników. Więc jeżeli jest blog z nawet 10 wpisami dziennie to zyskuje więcej niż blog z 3 wpisami. Poza tym nie przesadzałbym z długością wpisów. Czym krótszy wpis i zwięźlej napisany tym większa szansa że ktoś go przeczyta :)
  • awatar Tomasz Wójcikowski: @tomaszs: ale chcesz, żeby ktoś, ktokolwiek przeczytał co piszesz, czy żeby nawiązać dyskusję? Bo jeśli chodzi o to pierwsze, to sam wklejałeś komentarz filmowy na temat popularności twitterowej :)
Pokaż wszystkie (4) ›
 

firem
 
Tomasz Wójcikowski: Obejrzane. Niby to wszystko już przepracowałem albo przeczytałem wcześniej, ale dobrze było sobie uporządkować.
  • awatar Tomasz Wójcikowski: Większość ostrzeżeń, które produkuje już dawno mam opanowane. Z tych pozostałych niektóre są denerwujące, np. krzyczy jak postawię spację przed średnikiem (taki mam styl kodowania).
Pokaż wszystkie (1) ›