Wpisy użytkownika Tomasz Wójcikowski z dnia 27 stycznia 2008

Liczba wpisów: 1

firem
 
Tomasz Wójcikowski: Jasne Kuba, żeby tylko jeszcze wszystko inne działało jak trzeba, to wszyscy siedzieliby Ubuntu. Trust me, I've been there.
A zresztą, polecam każdemu - nie tylko Izie, głębokie i porażające doświadczenie instalowania drzewa zależności pakietów i zmaganie się z różnymi wersjami tych samych bibliotek. A na koniec i tak nic nie działa tak nieprzyzwoicie bez problemów jak na tym paskudnym Windowsie.
  • awatar Dryo: yy, jakie problemy z zależnościami i pakietami? Na Ubuntu się nie znam, ale na FreeBSD porty załatwiają sprawę zależności. Jedyna wada to porzeba "odrobiny" czasu :P Natomiast jeżeli chodzi o problemy z wersjami, to do tej pory najgorsze miałem z bibliotekami do VC++ i różnych programów. Całe szczęście to było za czasów Win98. Z czystym sumieniem przyznam, że teraz jest o wiele lepiej.
  • awatar mata hari: Tomek Iza ma już to za sobą. Przebywanie z Kuba grozi chorobą uniksową. Zresztą aktualizacje nie są jakąś "udręką", chociaż nie zaprzeczam, że pod WIN wygodnie się pracuje. W sumie wszystko to kwestia przyzwyczajenia. U Kuby nawet 8-latek potrafi sobie zainstalować na Ubuntu to co mu trzeba:P
Pokaż wszystkie (2) ›